Etui iPhone 6s

iPhone 6s zadebiutował 9 września 2015 roku. Jak wskazuje literka "s" w nazwie, jest to usprawniona wersja modelu iPhone 6. Największą nowościa w modelu 6s jest wyświetlacz z funkcją 3D Touch. Ekran rozpoznaje siłę nacisku i w zależności od tego iOS oferuje nam dodatkowe funkcje.
Oprócz nowego wyświetlacza, iPhone 6s dostał także szybszy procesor, wzmocnioną obudowę, 12 megapixelową kamerę i ulepszony czytnik linii papilarnych.
Apple iPhone 6s jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych obudowy, wykonanej z anodyzowanego aluminium: różowe złoto, złoty, srebrny oraz gwiezdna szarość.

iPhone 6s to fantastyczny sprzęt, który warto chronić przed uszkodzeniami i niesprzyjającymi czynnikami zewnętrznymi. W MacManiacu bardzo nie lubimy kiedy nasze sprzęty z logiem nadgryzionego jabłka rysują się bądź obijają, dlatego sami używamy różnych etui w zależności od sytuacji.

Na co dzień polecamy proste etui typu hardshell. Takie etui ochroni iPhone'a 6s przed zarysowaniami, zadrapaniami i lekkimi uderzeniami. Dzięki smukłaj budowie, etui nie pogrubia za nadto iPhone'a, nie psując jego wyjątkowo pięknego designu. Etui hardshell na iPhone'a 6s dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Na pewno znajdziesz takie, które pasuje właśnie do Ciebie.

Jeśli nie lubisz nosić portfela ze soba, ale chcesz mieć przy sobie najważniejsze dokumenty i karty płatnicze, świetnym wyborem będzie etui w formie portfela. Do takiego etui możesz włożyć, oprócz iPhone'a 6s, dokumenty i karty płatnicze. Dzięki otwieranej klapce, etui chroni także wyświetlacz iPhone'a 6s.

Często wybierasz się w trudny teren? Lubisz chodzić po górach lub trudno dostępnych miejscach, nie zważając na warunki atmosferyczne? iPhone 6s jest świetnym kompanem na takich wyprawach. Pozwala Ci robić świetne zdjęcia, w razie czego sprawdzać położenie za pomocą GPS, dzielić się wrażeniami ze znajomymi, bądź korzystać z przewodników i innych przydatnych aplikacji. Warto zabezpieczyć iPhone'a 6s, aby nie ucierpiał podczas takiej wędrówki. Włóż iPhone'a 6s w etui pancerne lub wodoszczelne a nie będziesz musiał się przejmować deszczem, pyłem czy błotem.

Wierzymy, że znajdziesz u nas etui idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli jednak nie znalazłeś, śmiało napisz nam, jakiego etui potrzebujesz (sklep@macmaniac.pl).

wszystkie etui iPhone 6s skórzane etui iPhone 6s etui Moshi na iPhone 6s etui Speck na iPhone 6s etui Lamborghini na iPhone 6s etui Ducati na iPhone 6s etui portfel iPhone 6s pancerne etui iPhone 6s

Sortuj według:
producent
kompatybilność
kolor bazowy
materiał główny