Etui iPhone 7

Jesteś szczęśliwym posiadaczem smartfona Apple iPhone 7? Ten model iPhone'a po raz kolejny podniósł poprzeczkę w temacie osiągów, jakości wykonywanych zdjęć oraz precyzji wykonania. Siódma odsłona iTelefonu dostępna jest aż w pięciu wersjach kolorystycznych obudowy. Znane z poprzednich serii, anodyzowane aluminium w kolorach srebrnym, złotym i różowego złota, oraz piękna, matowa czerń uzyskana dzięki piaskowaniu aluminium i połyskująca, głęboka czerń uzyskana w 9-stopniowym procesie anodyzacji i polerowania.

Niezależnie, którą wersję kolorystyczną posiadasz, na pewno nie chciałbyś aby obudowa Twojego iPhone'a 7 zbyt szybko uległa porysowaniu, zadrapaniom lub wgnieceniom. Im szybciej zaczniesz chronić ten doskonały kawałek technologii, tym krócej będzie on narażony na destrukcyjne działanie czynników zewnętrznych.
W MacManiacu, dokładnie tak jak Ty, uwielbiamy nasze urządzenia z logiem nadgryzionego jabłka i staramy się, aby jak najdłużej zachowały swoje piękno. Przygotowaliśmy dla Ciebie szeroką ofertę etui na iPhone 7.
Jeśli lubisz elegancję i materiały najwyższej jakości, powinny zainteresować Cię skórzane etui na iPhone 7. Jeśli cenisz sobie minimalizm, to może odpowiednie dla Ciebie będą aluminiowe bumpery marki X-Doria. A może zainteresuje Cię najnowsza technologia rozpraszania energii uderzeń i upadków zastosowana w etui firmy Speck? Jeśli zaś jesteś fanem motoryzacji, sprawdź pokrowce sygnowane przez BMW oraz Ferrari.
iPhone 7 to pierwszy model iPhone'a, który jest wodoodporny i pyłoodporny. Jeżeli jednak wybierasz się w trudny teren, lub zamierzasz korzystać z iPhone'a w trudnych warunkach atmosferycznych to Twojemu iUrządzeniu przydałaby się dodatkowa ochrona. Z pomocą przychodzi firma Griffin z najnowszymi modelami Survivor, dzięki którym iPhone 7 przetrwa nawet najgorsze warunki.

Wierzymy, że znajdziesz u nas etui idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Jeśli jednak nie znalazłeś, śmiało napisz nam, jakiego etui potrzebujesz (sklep@macmaniac.pl).

wszystkie etui iPhone 7 skórzane etui iPhone 7 etui Griffin na iPhone 7 etui Speck na iPhone 7 etui Ferrari na iPhone 7 etui BMW na iPhone 7 bumpery X-Doria iPhone 7 Griffin Survivor iPhone 7

Sortuj według:
producent
kompatybilność
kolor bazowy
materiał główny