Płatności

Sklep internetowy MacManiac akceptuje następujące formy płatności:

Przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia otrzymasz wiadomość e-mail z podsumowaniem zamówienia i danymi potrzebnymi do wpłaty. Zamówienie będzie realizowane dopiero po zaksięgowaniu odpowiedniej sumy na koncie Sklepu. Czas realizacji takiego zamówienia jest więc dłuższy o kilka dni potrzebnych na przelanie pieniędzy przez klienta i zaksięgowanie ich na naszym rachunku. Aby uniknąć opóźnień, w tytule przelewu podaj numer zamówienia, który otrzymałeś w e-mailu potwierdzającym zamówienie. Jeżeli nie otrzymamy wpłaty w ciągu 7 dni od daty złożenia zamówienia, wyślemy Ci przypomnienie na adres e-mail podany przez Ciebie przy składaniu zamówienia lub skontaktujemy się z Tobą telefonicznie. Jeżeli nie otrzymamy wpłaty w ciągu 14 dni od daty złożenia zamówienia, zamówienie zostanie anulowane.

Wpłaty należy realizować na rachunek:

Nr konta: 38 1140 2004 0000 3102 7480 1018
Kod IBAN: PL
Kod BIC (Swift): BREXPLPWMBK
Nazwa i adres odbiorcy: K-GEN Maciej Kostrzycki, ul. Jerzego Bajana 24A m.7, 54-129 Wrocław
Nazwa banku: mBank - BRE Bank S.A. INTERNET BANKING
Prosimy o podanie w tytule przelewu numeru zamówienia.

Płatności elektroniczne PayU

Po wybraniu tej metody płatności, jesteś automatycznie przenoszony na stronę wybranego banku. Masz 15 minut na dokonanie płatności. Jeżeli cała procedura przebiegnie poprawnie, od razu przystępujemy do realizacji zamówienia. Jeżeli pojawią się problemy, skontaktujemy się z Tobą po kilku dniach telefonicznie lub na adres e-mail podany przez Ciebie przy składaniu zamówienia.

Dowiedz sie więcej o PayU

 

Płatność przy odbiorze

Zamówienia płatne przy odbiorze są niezwłocznie realizowane. Za takie zamówienie zapłacisz kurierowi bezpośrednio przy odbiorze. Całkowitą kwotę, o którą poprosi Cię kurier, możesz zobaczyć w podsumowaniu zamówienia w sklepie MacManiac i w wiadomości e-mail potwierdzającej zamówienie.